Φιλικός αγώνας για την ενίσχυση της SBMT Racing Team | ΑΟΞ BC Vs & Ηρακλής Ξυλοκάστρου 1928 FC
12 Ιουνίου 2023
![](/templates/yootheme/cache/fe/filikos.aox.iraklis-fe88d9c8.jpeg)
Το Σάββατο 17 Ιουνίου και ώρα 20:00 στο Κλειστό Γυμναστήριο Ξυλοκάστρου θα διεξαχθεί φιλικός αγώνας μεταξύ του Αθλητικού Ομίλου Ξυλοκάστρου (ΑΟΞ) και του Ηρακλή Ξυλοκάστρου 1928. Σκοπό αποτελεί η συγκέντρωση χρημάτων για την οικονομική ενίσχυση της ομάδας SBMT Racing Team του Γενικού Λυκείου Ξυλοκάστρου, που κατέκτησε φέτος την 5η θέση με το μονοθέσιό της στους αγώνες ταχύτητας πίστας, στο πλαίσιο του πανελλήνιου πρωταθλήματος. Η ομάδα προκρίθηκε στην τελική φάση #F1InSchools στους παγκόσμιους τελικούς στην Σιγκαπούρη και προσπαθεί να συγκεντρώσει τους απαραίτητους πόρους, ώστε να βρεθεί στην πρώτη γραμμή του αγώνα, όπου και ανήκει.
Η παρουσία όλων μας κρίνεται απαραίτητη για να στηρίξουμε τα όνειρα των παιδιών αυτών!
Κατηγορία
Επικοινωνία
-
Τηλεφωνικό κέντρο: 2743360200
-
Γραμματεία: 2743360201
-
e-mail:
Αυτή η διεύθυνση Email προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Σχετικά άρθρα
Επίσκεψη μελών του ΚΕΘΕΑ στο Δήμο Ξυλοκάστρου - Ευρωστίνης
15 Ιουλίου 2024
Ένα party έρχεται στις 13 Ιουλίου στο Δερβένι Κορινθίας
12 Ιουλίου 2024
Ο Καραγκιόζης Δάσκαλος του Καράτε
12 Ιουλίου 2024
10ο Αντάμωμα | Σύλλογος Σαρακατσαναίων Πελοποννήσου
10 Ιουλίου 2024
Τμήμα Κοινωνικής Πολιτικής | Ανακοίνωση
09 Ιουλίου 2024
Δημοτικός Θερινός Κινηματογράφος Δερβενίου «Το διάλειμμα»
08 Ιουλίου 2024