Το Ειδικό Σχολείο Συκιάς στο Δημαρχείο Ξυλοκάστρου!
22 Δεκεμβρίου 2023
![](/templates/yootheme/cache/cb/Eidiko-Scholeio-Sykias-cb1c81d5.jpeg)
Μαθητές από το Ειδικό Σχολείο Συκιάς - Ξυλοκάστρου επισκέφθηκαν το Δημαρχείο Ξυλοκάστρου και γέμισαν τον χώρο με χαμόγελα και μελωδίες από τα κάλαντα των Χριστουγέννων.
Τους μικρούς μας φίλους υποδέχθηκαν οι κ.κ. Ελίνα Μενούνου, Αντιδήμαρχος Κοινωνικής Πολιτικής – Πολιτισμού – Παιδείας & Αθλητισμού και Θοδωρής Μπακώλης, Γενικός Γραμματέας του Δήμου Ξυλοκάστρου - Ευωστίνης, οι οποίοι πέρα από τις υπέροχες μελωδίες, απόλαυσαν και τα γλυκά που πρόθυμα οι μαθητές και οι δάσκαλοι του Ειδικού Σχολείου πρόσφεραν ως κέρασμα στους εργαζόμενους του Δήμου.
Ευχαριστούμε πάρα πολύ για την όμορφη αυτή έκπληξη! Ελπίζουμε το Δημαρχείο μας να γεμίσει με ακόμη περισσότερες φωνές και όμορφες μελωδίες, στο πλαίσιο των Χριστουγέννων.
Κατηγορία
Επικοινωνία
-
Τηλεφωνικό κέντρο: 2743360200
-
Γραμματεία: 2743360201
-
e-mail:
Αυτή η διεύθυνση Email προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Σχετικά άρθρα
Επίσκεψη μελών του ΚΕΘΕΑ στο Δήμο Ξυλοκάστρου - Ευρωστίνης
15 Ιουλίου 2024
Ένα party έρχεται στις 13 Ιουλίου στο Δερβένι Κορινθίας
12 Ιουλίου 2024
Ο Καραγκιόζης Δάσκαλος του Καράτε
12 Ιουλίου 2024
10ο Αντάμωμα | Σύλλογος Σαρακατσαναίων Πελοποννήσου
10 Ιουλίου 2024
Τμήμα Κοινωνικής Πολιτικής | Ανακοίνωση
09 Ιουλίου 2024
Δημοτικός Θερινός Κινηματογράφος Δερβενίου «Το διάλειμμα»
08 Ιουλίου 2024