Διακοπή της κυκλοφορίας στην οδό Άνω Λουτρό - Καρφιώτισσα - Βρυσούλες
02 Μαρτίου 2024
![](/templates/yootheme/cache/2e/loutro11-2eaffe13.jpeg)
Τις πρώτες πρωινές ώρες της 2ης Μαρτίου 2024 σημειώθηκε κατολίσθηση βράχων στην οδό Άνω Λουτρό - Καρφιώτισσα - Βρυσούλες, στην θέση «Κακιά σκάλα», με αποτέλεσμα να καταστεί επικίνδυνη η διέλευση της οδού λόγω πιθανής εξέλιξης του φαινομένου.
Κατόπιν αυτού αποφασίσθηκε η διακοπή της κυκλοφορίας στην οδό μέχρι να σταθεροποιηθούν τα ανάντι πρανή και να γίνει εκτίμηση του κινδύνου. Μηχανήματα του Δήμου Ξυλοκάστρου - Ευρωστίνης εργάζονται για την αποκατάσταση της κυκλοφορίας προς τους οικισμούς Κορφιωτισσα και Βρυσούλες μέσω προσωρινής παρακαμπτηρίου οδού η οποία είναι δυνατή αύριο Κυριακή 3/3/2024.
Καλούνται οι οδηγοί να ακολουθούν την προσωρινή σήμανση της οδού.
Κατηγορία
Επικοινωνία
-
Τηλεφωνικό κέντρο: 2743360200
-
Γραμματεία: 2743360201
-
e-mail:
Αυτή η διεύθυνση Email προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Σχετικά άρθρα
Επίσκεψη μελών του ΚΕΘΕΑ στο Δήμο Ξυλοκάστρου - Ευρωστίνης
15 Ιουλίου 2024
Ένα party έρχεται στις 13 Ιουλίου στο Δερβένι Κορινθίας
12 Ιουλίου 2024
Ο Καραγκιόζης Δάσκαλος του Καράτε
12 Ιουλίου 2024
10ο Αντάμωμα | Σύλλογος Σαρακατσαναίων Πελοποννήσου
10 Ιουλίου 2024
Τμήμα Κοινωνικής Πολιτικής | Ανακοίνωση
09 Ιουλίου 2024
Δημοτικός Θερινός Κινηματογράφος Δερβενίου «Το διάλειμμα»
08 Ιουλίου 2024