Διοργάνωση έκθεσης φωτογραφίας από τον Σύλλογο Εθελοντών «Orfeas Organization»
28 Μαρτίου 2024
![](/templates/yootheme/cache/0c/orfeas%20youth%20week-0c1b3d47.jpeg)
Στα πλαίσια της Ευρωπαικής Εβδομάδας Νεολαίας, διοργανώνουμε μια έκθεση φωτογραφίας με θέμα «“Click” the change you want to see!». ![📸](https://fonts.gstatic.com/s/e/notoemoji/15.0/1f4f8/72.png)
![📸](https://fonts.gstatic.com/s/e/notoemoji/15.0/1f4f8/72.png)
Η έκθεση θα γίνει στις 20 Απριλίου 2024 και οι συμμετέχοντες καλούνται να υποβάλουν από μια φωτογραφία με μια μικρή περιγραφή έως τις 10 Απριλίου σε αυτό το email: Αυτή η διεύθυνση Email προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. . Μπορούν να λάβουν μέρος άτομα ηλικίας 12 έως 30 χρονών.
Η έκθεση θα έχει ως στόχο να εμπνεύσει και να εκπαιδεύσει το κοινό σχετικά με τη δημιουργηκότητα και πώς αυτή μπορεί να αποτυπωθεί μέσω της φωτογραφίας.
Η έκθεση αναμένεται να προσδιορίζει κάποια από τα πιο σοβαρά θέματα που αντιμετωπίζουμε στη καθημερινότητα μας, όπως ο ρατσισμός, τη μόλυνση του περιβάλλοντος, το bullying κλπ. ![‼️](https://fonts.gstatic.com/s/e/notoemoji/15.0/203c_fe0f/72.png)
![‼️](https://fonts.gstatic.com/s/e/notoemoji/15.0/203c_fe0f/72.png)
Κατηγορία
Επικοινωνία
-
Τηλεφωνικό κέντρο: 2743360200
-
Γραμματεία: 2743360201
-
e-mail:
Αυτή η διεύθυνση Email προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Σχετικά άρθρα
Επίσκεψη μελών του ΚΕΘΕΑ στο Δήμο Ξυλοκάστρου - Ευρωστίνης
15 Ιουλίου 2024
Ένα party έρχεται στις 13 Ιουλίου στο Δερβένι Κορινθίας
12 Ιουλίου 2024
Ο Καραγκιόζης Δάσκαλος του Καράτε
12 Ιουλίου 2024
10ο Αντάμωμα | Σύλλογος Σαρακατσαναίων Πελοποννήσου
10 Ιουλίου 2024
Τμήμα Κοινωνικής Πολιτικής | Ανακοίνωση
09 Ιουλίου 2024
Δημοτικός Θερινός Κινηματογράφος Δερβενίου «Το διάλειμμα»
08 Ιουλίου 2024