Επίσκεψη των δυο ΚΑΠΗ του Δήμου Ξυλοκάστρου Ευρωστίνης στην 70η Έκθεση Ανθοκομικής Κηφισιάς
30 Μαΐου 2024
![](/templates/yootheme/cache/cb/kapi.kifisia1-cb9bc8ed.jpeg)
Την 70η Έκθεση Ανθοκομικής Κηφισιάς επισκέφθηκαν τα δυο ΚΑΠΗ του Δήμου Ξυλοκάστρου Ευρωστίνης ανταποκρινόμενα στην πρόσκληση των τεσσάρων ΚΑΠΗ του Δήμου Κηφισιάς.
Η υποδοχή, η φιλοξενία αλλά και η ξενάγηση εντός της έκθεσης υπήρξε εξαιρετικά θερμή. Ο Aντιδήμαρχος Κοινωνικής Πολιτικής του Δήμου Ξυλοκάστρου Ευρωστίνης Χρήστος Κολοκυθάς αντάλλαξε αναμνηστικά δώρα με την αντιδήμαρχο Ανθοκομικής του Δήμου Κηφισιάς, Έλενας Χρονοπούλου, ενώ επισφραγίστηκαν μελλοντικά σχέδια σύμπραξής τους, στα οποία εντάσσεται και αδελφοποίηση μεταξύ των ΚΑΠΗ των δύο Δήμων.
Κατηγορία
Επικοινωνία
-
Τηλεφωνικό κέντρο: 2743360200
-
Γραμματεία: 2743360201
-
e-mail:
Αυτή η διεύθυνση Email προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Σχετικά άρθρα
Επίσκεψη μελών του ΚΕΘΕΑ στο Δήμο Ξυλοκάστρου - Ευρωστίνης
15 Ιουλίου 2024
Ένα party έρχεται στις 13 Ιουλίου στο Δερβένι Κορινθίας
12 Ιουλίου 2024
Ο Καραγκιόζης Δάσκαλος του Καράτε
12 Ιουλίου 2024
10ο Αντάμωμα | Σύλλογος Σαρακατσαναίων Πελοποννήσου
10 Ιουλίου 2024
Τμήμα Κοινωνικής Πολιτικής | Ανακοίνωση
09 Ιουλίου 2024
Δημοτικός Θερινός Κινηματογράφος Δερβενίου «Το διάλειμμα»
08 Ιουλίου 2024