Επίσημα Γεύματα
27 Ιανουαρίου 2011
Κάθε χρόνο, την εορτή του πολιούχου Αγ. Βλασίου ήταν καθιερωμένο ο Δήμος να παραθέτει γεύμα προς τιμήν των επίσημων προσκεκλημένων του και εκπροσώπων φορέων και Συλλόγων.
Ο Δήμαρχος Ξυλοκάστρου Ευρωστίνης Αντώνης Κλαδούχος, στο Δημοτικό Συμβούλιο στις 26-01-2011, εισηγήθηκε την κατάργηση του γεύματος που έγινε ομόφωνα αποδεκτή από το σύνολο των μελών του Δημοτικού Συμβουλίου.
Είναι προφανές ότι στη συνείδηση των πολιτών αυτά τα γεύματα είναι ΄΄ξεπερασμένα΄΄ και ιδιαίτερα σε εποχή οικονομικής κρίσης τέτοιες δαπάνες που επιβαρύνουν το σύνολο των πολιτών είναι αδικαιολόγητες.
Κατηγορία
Επικοινωνία
-
Τηλεφωνικό κέντρο: 2743360200
-
Γραμματεία: 2743360201
-
e-mail:
Αυτή η διεύθυνση Email προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Σχετικά άρθρα
Κινηματογράφος «ΤΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ» | Πρόγραμμα Ταινιών
17 Ιουλίου 2024
«Ειρήνη» του Αριστοφάνη
16 Ιουλίου 2024
Επίσκεψη μελών του ΚΕΘΕΑ στο Δήμο Ξυλοκάστρου - Ευρωστίνης
15 Ιουλίου 2024
Ένα party έρχεται στις 13 Ιουλίου στο Δερβένι Κορινθίας
12 Ιουλίου 2024
Ο Καραγκιόζης Δάσκαλος του Καράτε
12 Ιουλίου 2024