Πανελλήνια Πρωτιά για το 2ο Γυμνάσιο Ξυλοκάστρου
10 Ιουνίου 2011
Θερμά συγχαρητήρια
στους μαθητές, στην διευθύντρια κα. Σοφία Σμυρνή, στους εκπαιδευτικούς και στους γονείς του 2ου Γυμνασίου Ξυλοκάστρου, για την 1η θέση που κατέλαβε σε όλη την Ελλάδα, στον Πανελλήνιο διαγωνισμό Αειφόρου Σχολείου της Ελλ. Εταιρείας Περιβάλλοντος και Πολιτισμού, που διοργανώθηκε υπό την αιγίδα του Υπ. Παιδείας.
Μπράβο σας. Αποτελείτε παράδειγμα προς μίμηση. Μας δίνετε ελπίδες για ένα καλύτερο αύριο στο χώρο της εκπαίδευσης για ένα καλύτερο αύριο στην χώρα μας.
Ο Δήμαρχος Ξυλοκάστρου – Ευρωστίνης
Αντώνης Κλαδούχος
Κατηγορία
Επικοινωνία
-
Τηλεφωνικό κέντρο: 2743360200
-
Γραμματεία: 2743360201
-
e-mail:
Αυτή η διεύθυνση Email προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Σχετικά άρθρα
Κινηματογράφος «ΤΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ» | Πρόγραμμα Ταινιών
17 Ιουλίου 2024
«Ειρήνη» του Αριστοφάνη
16 Ιουλίου 2024
Επίσκεψη μελών του ΚΕΘΕΑ στο Δήμο Ξυλοκάστρου - Ευρωστίνης
15 Ιουλίου 2024
Ένα party έρχεται στις 13 Ιουλίου στο Δερβένι Κορινθίας
12 Ιουλίου 2024
Ο Καραγκιόζης Δάσκαλος του Καράτε
12 Ιουλίου 2024