«Γιατί γράφουν Ιστορία οι παρέες» και το κάνουν στο Μελίσσι!
![«Γιατί γράφουν Ιστορία οι παρέες» και το κάνουν στο Μελίσσι!](/templates/yootheme/cache/f6/22%2008%202023%20Melissi-f6c3a824.jpeg)
Πότε
26 Αυγούστου 2023
Που
Μελίσσι, Δημοτικό Σχολείο
Ο Προοδευτικός Πολιτιστικός και Αθλητικός Σύλλογος Μελισσίου Κορινθίας μάς προσκαλεί στο Αντάμωμα του χωριού που θα πραγματοποιηθεί το Σάββατο 26 Αυγούστου & ώρα 20:30 στο Μελίσσι (χώρος Δημοτικού Σχολείου). Η θεματική της εκδήλωσης έχει τίτλο «Γιατί γράφουν Ιστορία οι παρέες».
Μια πρωτοβουλία που γίνεται σε συνεργασία με το Καφενείο 1954.
Γενική Είσοδος 5€.
Πότε
26 Αυγούστου 2023
Πού
Μελίσσι, Δημοτικό Σχολείο